Vendula Kořínková
vendula@zumbafitness.cz
  • Seznam cvičených aktivit
  • Informace o trenérovi
Se zkušenostmi z moderní gymnastiky, kterou jsem dělala závodně celé dětství, ze společenských tanců, kterým jsem se věnovala krátce jako teenager, a z aerobiku, v němž moji profesionální dráhu lektorky nastartovalo vítězství v soutěži Miss cvičitelka ČR 1993, po absolutoriu Fakulty tělesné výchovy a sportu UK následované řadou let jeho výuky na Univerzitě Karlově, přes práce v zahraničních firmách i neziskovém sektoru, jsem se po mateřské dovolené dostala k zumbě, která se stala mým životním posláním a splněním snu. V ČR jsem byla jedna z prvních lektorek, licenci jsem si udělala v roce 2008 v Berlíně. Založila jsem Zumba Dance Academy pro děti, učím studentky na sportovní katedře FF UK, a komerční hodiny v Radlicích, které se staly moji srdeční záležitostí, vedu od roku 2010. Díky zumbě jsem procestovala velký kus světa, měla jsem možnost být členem organizačního teamu jako programová manažerka několika ročníků evropského fitness festivalu Wellness Marathonu v O2 Areně.

Životní motto
„Udělat první krok – to je to, co odlišuje vítěze od poražených.“

Zaměření profese
Zumba®fitness

Kurzy a vzdělání
Absolutorium FTVS UK /sportovní management/ Zumba licence a všechny její specializace / Zumba®/ Německo/, Zumba Toning , Zumba Sentao, Zumba Gold, Aquazumba /USA/, Zumba Kids /Holandsko/, Zumba Step /ČR/, Pro Skills /Francie/